Studio Kwadrat powstało jako spółka cywilna trzech wspólników J. Wysockiego, R. Makaryka i W. Wysockiego w roku 1995 jako kontynuacja poprzedniej firmy Cyrograf założonej w roku 1992. Na początku firma dysponowała jedną naświetlarką kapstanową UltraSetter. Mieściła się wtedy w Warszawie, przy ul. Elektoralnej. Wkrótce pojawiły się u nas również: proof analogowy Ozasol i skaner bębnowy ICG.
   Szybkie powiększanie się grona klientów sprawiło, że wyposażyliśmy się również w kolejne naświetlarki: DotMate'a 5000p i Varitypera 5300. Taki park maszynowy wyczerpał możliwości naszego ówczesnego lokalu. Dlatego niedługo potem zakupiliśmy nowe lokum, przy ulicy Siennej, gdzie pojawiliśmy się z początkiem wiosny 1999 r.
   Już w nowym miejscu pojawiły się nasze nowsze nabytki: Agfa Avantra 44s, plotery wielkoformatowe i Matchprint. Od tej pory mogliśmy juz świadczyć kompleksowe usługi w zakresie naświetlania. skanowania, proofów, wydruków i oprawy.
   Aby usprawnić obsługę klientów wiosną 2001 r. wymieniliśmy naszego DotMate'a na nowy model: 7500plus i nabyliśmy kolejny unit: Panther Pro.
   W ramach ostatniej modernizacji w miejsce Agfy pojawiły się trzy bardzo nowoczesne maszyny narki Dainippon Screen: dwie naświetlarki Screen Tanto i jedna Screen Katana.

   Mamy także studio druku cyfrowego. Wyposażone jest w maszynę firmy Xerox: DocuColor 5000. Do oprawiania publikacji używamy zestawu maszyn firmy Duplo.

   Dzisiaj cieszymy się zaufaniem wielu klientów.

   Zapraszamy do korzystania z naszych usług.